طراحی سایت

امروز فرصتی مناسب برای خلق ایده هایتان در دنیای اینترنت می باشد. یکی از برجسته ترین نکات اینترنت ، آمار و ارقامی است که بسیار شفاف و کاربردی می باشد و اگر با درایت به این آمار و ارقام دقت کرد هر انسان آینده نگری را مجبور به استفاده از آن می کند. خواه امروز و یا خواه در آینده. مبادلات در دنیای تجارت الکترونیک ثانیه ای رو به افزایش می باشد و باید با آن همسو شد تا از رقبا عقب نمانیم.

طراحی سایت گام نخست در ورود به این دنیای پر تکاپوست.ابتدا باید وب سایتی استاندارد و با ظاهری موجه ایجاد نمود و سپس با بهره گیری از محتوای بهینه ترافیک ایجاد کرد و این ترافیک بازدید کننده را ترغیب به استفاده از خدمات و محصولات نمود.

آمار حاکی از این است که 95% کاربران حتی به سایت های متوسط هم رجوع نمی کنند چه برسد به سایت های ضعیف، پس باید با درایت وب سایتی شکیل با کاربری ساده طراحی کرد تا کاربر به راحتی بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

طراحی سایت

طراحی سایت همگام با دات نرم افزار

گول تبلیغات را نخورید ؛ خوب فکر کنید : تنوع و تفاوت های زیادی که در قیمت و کیفیت کار طراحان سایت وجود دارد تصمیم گیری را برای مشتری دشوار می کند.

متاسفانه بسیاری از کاربران به دلیل عدم آگاهی و نا آشنا بودن با تخصص های لازم در این زمینه، دچار تجربه های ناموفق و تلخی در مراجعه به طراحان سایت شده اند. آگاه سازی شما از مسائل به روز در حیطه برنامه نویسی و طراحی وظیفه ماست .

طراحی سایت در دات نرم افزار بر اساس نیازهای شما صورت میگیرد.

روند کاری در شرکت دات نرم افزار

روند کاری